Spokojení zákazníci
 • Funguje geniálně, spárovat ho s telefonem byla dětská hračka. Telefonikcý hovor je výborně srozumitelný a i mě jasně slyšet. Je to designový, velmi kvalitní přístroj. Ve srovnání s předchozí hands free sadou má mnohem lepší provozní dobu, mohu telefonovat dlouhé hodiny.

  Leoš Stácha - Jindřichův Hradec

 • Používám iPhone, bezdrátové spojení bylo jednoduché. O kvalitě zvuku mohu říci jen to nejlepší, prohrávám si na ní i hudnu. Na sluneční cloně vypadá dobře, nepřekáží mi při řízení.

  Žofie Ondrášková - Telč

 • Před několika týdny jsem dostal pokutu, protože jsem musel vybavit důležitý hovor. Stálo mě to hodně peněz. Předchozí takové souprava byla velmi nepohodlná, ale tento bluetooth set umožňuje opravdu pohodlné používání.

  Dalibor Hrabovský - Soběslav

 • Jako nová majitelka auta jsem si hned opatřila takový přístroj na hlasité odposlouchávání. Jelikož držení mobilu v ruce při řízení způsobuje mnoho nehod, myslím si, že v zájmu své bezpečnosti a bezpečnosti okolí se neoplatí na tomto šetřit.

  Petra Mojžišová - Strakonice

 • Dně si člověk nemůže dovolit nepřijmout důležitý hovor. Tato bluetooth sada dokonale vyhovuje mým požadavkům. Je designová, vyrobená z prémiových materiálů, dokonalá pro každodenní používání.

  Richard Horáček - Osek

 • Bylo by dobré, kdyby se i ostatní firmy stavěly k zákazníkům tak jako Vy! Hands free sadu jsem dostal rychle, vše bylo v pořádku. Za dobrou cenu jsem dostal skvělý přístroj, mohu ho jen doporučit.

  Radek Ileka - Plánice